აკრისი დეველოპმენტი უძრავი ქონების ბაზარზე 2023 წლიდან პოზიციონირებს.
ჩვენი პროექტი სამგორი რეზიდენსი გამორჩეულია თავის კონცეფციით და ხარისხით, ეს იქნება სახლი ასწლოვან ნაძვნარში. ჩვენ ორიენტირებული ვართ მომხმარებლის კმაყოფილებაზე, შესაბამისად ჩვენი მიზანია ავაშენოთ კომფორტული, ხარისხიანი კორპუსები და კომპლექსები. ჩვენი პირველი სამშენებლო პროექტი არის პრემიუმ კლასის საცხოვრებელი კომპლექსი, რომელიც დაფინანსებულია საქართველოს ბანკის მიერ.
თქვენ აქ დაგხვდებათ მინუს 2 დონიანი პარკინგი, 1 სართულზე კომერციული დანიშნულების ფართები, სადაც გაიხსნება ქსელური მარკეტები და აფთიაქები, 2 სართულზე საოფისე ფართები ბიზნეს საქმიანობებისთვის, მესამედან მე-10 სართულის ჩათვლით ბინები და 17 და 18 სართულზე პენტჰაუსები, საიდანაც იშლება მთაწმინდის პანორამული ხედები.
იქნება გამწვანებული ეზო 3000 კვადრატულზე, კომპლექსის გარშემო ნაძვნარი, საბავაშვო გასართობი მოედანი და ზედა პარკინგი კომპლექსის უკანა ეზოში საერთო მოხმარებისთვის.
ჩვენი პრემიუმ კლასის კომპლექსთან ახლოს არის სამგორის მეტრო 300 მეტრში, საჯარო სკოლა, საჯარო ბაღი, ბაზარი, 8 წუთში ხარ ისანი მოლთან, 10 წუთში ვენდისთან, 15 წუთში ისთ ფოინთთან და 20 წუთში თავისუფლების მოედანთან. ასევე, ახლოს არის თბილისის აეროპორტთან.
იგეგმება ორი ახალი პროექტის მშენებლობა 2026 წელს ისევ სამგორში, არსებული პროექტის წინ.